sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

E konfirmon klubi kosovar: Një nga dy-ishët e Superiores me “COVID-19”

Pak më parë, klubi i Dritës në faqen zyrtare publikoi se në skuadrën e tyre një nga lojtarët ishte prekur nga Koronavirusi. Klubi nuk ka dhënë emra, por në një deklaratë për mediat kosovare është zyrtari i klubit që ka thënë edhe se për kë bëhët fjalë. Në fakt bëhët fjalë për një ish-futbollistë të Superiores dhe janë dy emra…

Drejtori i Dritës, Valon Zymberi shprehet për “Gazeta Olle”, se bëhet fjalë për njërin mes Erion Vucaj ose Izair Emini. Që të dy kanë luajtur në Kategorinë Superiore me skuadra si Vllaznia, Laçi, Luftëtari dhe Kukësi, ndërsa tani janë pjesë e Dritës.

 “Bëhet fjalë për njërin nga këta dy futbollistë por nuk e dimë sesa është e rekomanduar nga IKSHP të zbulohet emri”, – tha fillimisht Zymberi.

“Futbollisti ka stërvitur vazhdimisht madje edhe ka agjeruar muajin e ramazanit. Në momentin kur i është bërë testi në vendin ku jeton dhe me atë testë të vjen drejt Kosovës ka rezultuar pozitiv ku më pas është vetë futur në karantinë”, – përfundoj Zymberi. Tashmë në klub janë të gjithë në ankth për situatën më të fundit…

E.S./Vipsport.al/