sex hikayeleri porno izle kartal escort

E habitshme, Vllaznia e bën pushim, trajneri Jonuz mendon për skuadrën

Javën e shkuar e bën pushim për shkak të protestave, ndërsa sot, skuadra e Vllaznisë ishte lënë pushim me leje nga vetë trajneri Mirsad Jonuz. Në fakt, duket e pakuptimitw një gjë e tillë kur duhen më pak se një javë që shkodranët të rinisin garën zyrtare.

Ndërkohë që edhe tifozët shkodranë janë irrituar me gjendjen e skuadrës, ndërsa ata kanë filluar që të kenë një kërkesë llogarie ndaj zyrtarëve dhe drejtuesve të klubit, ashtu si dhe kryebashkiakes Ademi.

Një situatë e tillë në Shkodër nuk është parë kurrë, ndërsa Vllaznia me problemet e fundit duket sikur është larg funksonimit si një klub profesionist…

E.S./Vipsport.al/