sex hikayeleri porno izle kartal escort

Zyrtare/ Trajneri i Naser Alijit shkarkohet sapo del nga karantina

Xhuzepe Sanino nuk është më trajner i Honved. Klubi hungarez njoftoi vendimin me një deklaratë zyrtare. Ish-trajneri i skuadrës, ku luan Naser Aliji dy javët e fundit i ka kaluar në karantinë, pasi më parë kishte kaluar dy ditë në Itali dhe ishte kthyer në Hungari.

Tashmë atij do i duhet të kthehet përfundimisht në atdhe, pasi drejtuesit nuk e kanë parë të arsyeshme të vazhdojnë me të nw krye tw stolit. Ai largohet pas 32 ndeshjesh në krye të skuadrës së njohur hungareze, me tw cilwn regjistroi 14 fitore, 8 barazime dhe 10 humbje.

Përgatitësi atletik, Valerio Zudas do të qëndrojë të ndihmojë skuadrën deri më 30 prill, ndërsa pjesa tjetër e stafit do të kthehet në Itali. Kështu, për momentin Aliji është pa një trajner në krye të stolit, teksa edhe atje është ndërprerë kampionati për shkak të koronavirusit. /vipsport.al/