VIDEO/ Verrati i kërkon marrëdhënie intime të dashurës, ajo ja punon me kamer të fshehtë

Marko Verrati ka rënë pre e një kamere të fshehtë të organizuar nga e dashura e tij, Xhesika Aidi dhe programi satirik italian “Le Iene”, që transmetohet në gjigantin mediatik “Mediaset”. Ylli i PSG dhe e dashura e tij janë akomoduar në një dhome hoteli, teksa më parë në të janë instaluar kamerat e fshehta.

Mesfushori fillimisht përkëdhel dhe puth të dashurën e tij, teksa më pas kërkon me gjeste të kryejë marrëdhënie me Xhesikën. Kjo e fundit, në dijeni të pranisë së kamerave në dhomë refuzon dhe i sugjeron të hanë një tost.

Por dëshira e Verratit është diçka tjetër, që në atë moment ishte e pamundur t’i plotësohej. Pas refuzimit kategorik të marrë nga e dashura e tij, Verrati dorëzohet dhe shtrihet i zhgënjyer në shtrat, ndërkohë që Xhesika shkon të përgatisë tostet. /vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan