VIDEO/ Sfida e radhës, Kuros i Teutës lë babain duke mbajtur gotën në tavan

Lojërat në rrjetet sociale e sidomos në “Instagram” nuk kanë fund në këtë periudhë karantine. Pas xhonglimeve me letër higjenike ka ardhur radha e talljeve me familjarët, që nuk janë të informuar me atë çka ndodh në rrjetet sociale.

Së fundmi një lojë e re ka dalë, të cilën e praktikoi fillimisht ylli i Atletiko Madrid, Markos Jorente. Loja konsiston në vendosjen e një gote në tavan dhe pretendimin se ajo do të qëndrojë e ngjitur atje.

Gjatë ekzekutimit të “magjisë” autori kërkon ndihmën e dikujt për të mbajtur shkopin mbajtës dhe në fund ia ngec atij në dorë. Së funsmi këtë rreng e kanë praktikuar edhe vendin tonë dhe është mbrojtësi i Teutës, Kuros, që ia ka punuar babit të tij. E madje e ka lënë goxha të presë. /vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan