VIDEO/ Mënyra më e mirë për të kaluar koha, edhe sulmuesi i Skënderbeut i bashkohet sfidës me letër higjenike

Futbolli në Shqipëri ka stopuar ashtu si në gjithë vendet europiane të cilat janë goditur nga Koronavirusi dhe vëmendjën kryesore e kanë drejtuar te lufta ndaj virusit famëkeq.

Ndërkohë, futbollistët janë të detyruar të qëndrojnë në shtëpi, për të mos rrezikuar infektimin me COVID-19. Ndërkohë, të frymëzuar nga qëndrimi në shtëpi, mes lojtarëve ka lindur një sfidë interesante në rrjetet sociale, siç është ajo e xhonglimit me letër higjenike.

Së fundmi, kësaj sfide i është bashkuar edhe sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu. Vlonjati e ka kaluar me lehtësi sfidën, ndërsa tashmë në ditët në vazhdim pritet që në këtë lojë të përfshihen edhe personazhe të tjerë. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan