VIDEO/ Kontrollove të policisë nuk i shpëton as mbrojtësi i Skënderbeut, e publikon vetë në Instagram

Mbrëmjen e djeshme, policia mori urdhrin për të zbarkuar në rrugë e për të bërë kontrolle për personat të cilët kanë ardhur nga jashtë dhe nuk janë vetizoluar për 14 ditë, si masë e domosdoshme për të përhapur Koronavirusin.

Sakaq, pre e policisë ka rënë edhe futbollisti i Skënderbeut, Eni Imami. Mbrojtësi në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar fiton teksa ka përfunduar në lajme i ndaluar nga policia e kryeqytetit.

Megjithatë, Imami e ka kaluar pa problem këtë situatë, teksa në një moment tjetër ka publikuar një video nga rrugët e boshatisura të Tiranës. Ditën e shtunë, Imami do të jetë i angazhuar me Skënderbeun, në ndeshjen e korçarëve ndaj Partizanit në Selman Stermasi. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan