VIDEO/ Bruno Dita si Leo Mesi, i bën “zbor” qenushit të tij

Tashmë që të gjithë duhet të qëndrojmë në shtëpi duhet me patjetër të gjejmë diçka me të cilën të kalojmë kohën sepse ndryshe do na pushtonte stresi. Shumica zgjedhin të luajnë “Play Station”, por ndryshe bën Bruno Dita. Mesfushori ka marrë shembull nga Leo Mesi dhe ka vendosur të stërvisë qenin e tij.

Dita është ngjitur në tarracën e banesës dhe ka vendosur t’i hapë sfidë qenushit të tij nëse arrin t’ia marrë topin. Bruno tregon profesionalizmin e tij edhe ndaj qenushit dhe në video duket se nuk ka ndërmend t’ia dorëzojë topin. /vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan