Strategjia e drejtuesve të Luftëtarit, asnjë lojtar me kontratë nuk lihet i lirë

Luftëtari është thuajse i rënë një kategori më poshtë, por gjirokastritët janë duke respektuar garën dhe duke mos toleruar asnjë ekip…

Gjirokastritët ndalen edhe Bylisin, pais morën pikë në Durrës tri javë më parë. Por, ajo që bie në sy është prania e shumë futbollistëve të talentuar, të moshave 18-22 vjeç në radhët e skuadrës bluzi. Pjesa më e madhe e tyre janë nën kontratë.

Drejtuesit e skuadrës së Luftëtarit e kanë kuptuar se tashmë skuadra ka rënë nga kategori, ndaj edhe ata p[o përgatiten për vitin që vjen. Nga sa bëhet e ditur, asnjë nga lojtarët me kontratë nuk do të lihet i lirë, madje rreth tyre do të ndërtohet edhe Luftëtari që synon rikthimin në elitë…

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan