Shkurtaj zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, ja yjet e sulmuesit “trajner” të Kukësit

Në kuadër të lojës që janë duke ndjekur shumë lojtarë dhe trajnerë për të ndërtuar formacionin më të mirë të të gjitha kohërave është nominuar edhe një nga lojtarët e dalluar të Superiores sonë.

Bëhet fjalë për sulmuesin shtatlartë të skuadrës së Kukësit, Vasil Shkurtaj, i cili ka zgjedhur me të vërtetë një formacion që po të shohësh emrat, të gjithë i mbajnë mend për kontributin e tyre.

Janë 11-të yje të periudhave të ndryshme, që kanë spikatur në skuadrat ku janë aktivizuar si fitues të shumë trofeve, por janë dalluar edhe në kompetcionet europiane e botërore me ekipet përfaqësuese ku edhe janë aktivizuar.

Ja formacioni me 11-të yjet e Botës që ka zgjedhur Vasil Shkurtaj… që në këtë periudhë bën edhe trajnerin!

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al