sex hikayeleri porno izle kartal escort

Nuk arriti që të federohej, mbrojtësi shtatlartë largohet nga Flamurtari

Në kuadër të përforcimeve për merktaon e verës, skuadra e Flamurtarit bëri disa afrime. Për të mos humbur kohë, dhe duke qenë se ka edhe një eksperiencë të madhe si meanxher, trajneri Marselo Troisi afroi disa futbollistë që kanë luajtur në ligat e ulëta në Greqi, shqiptarë që janë larguar para shumë vitesh në shtetin helen, por edhe brazilian.

Por, duket se vetëm një pjesë e tyre qëndruan në Vlorë me shpresën se do të federohen, ndërsa disa të tjerë u larguan në ekipe të elitës sonë apo dhe Kategorisë së Parë.

Ndërkohë që edhe mbrojtësi shtatlartë Bruno Lipi është larguar nga Vlora. Ka qenë vetë lojtari që e ka konfirmiar lajmin dhe arsyeja ka qenë fakti që numë shtë federuar duke e detyruar që të rikthehet në Greqi, ku edhe ka familjen, por me shpresën që tashmë në verë të gjejë një skuadër të re.

E.Saliu/VipSport.al/