Menaxherë të PAOK ndjekin talentet e Skënderbeut dhe Luftëtarit

Një javë më parë, në ndeshjen e zhvilluar në Korçë, Skënderbeu-Luftëtari, “VipSport” ka mësuar se ka pasur edhe drejtues dhe skaut të skuadrës së njohur greke, të cilët kanë ndjekur lojtarë të të dyja skuadrave.

Nga sa bëhet e ditur, kanë vënë re lojtarë sulmues si te Skënderbeu ashtu edhe te Luftëtari, e madje kanë pasur bisedime edhe me drejtues të të dyja ekipeve pas ndeshjes.

Këtë sezon, janë shumë skuadra që po aktivizojnë lojtarë të rinj, duke filluar që nga Tirana, Partizani, Skënderbeu, Bylisi apo dhe Luftëtari e Laçi, që duan të përdorin edhe marketingun duke përfituar nga shitja e lojtarëve të tyre me perspektivë që kanën nën kontratë për të mbushur edhe arkat e klubit…

E.S./Vipsport.al

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan