sex hikayeleri porno izle kartal escort

Kapiteni i Kosovës komenton rënien e Kurtit: Edhe sa duhet të presim që Kosova të bëhet shtet europian?

Në mbrëmjen e djeshme, parlamenti i Kosovës bëri që Albin Kurti të mos jetë më kryeministër, duke e dërguar vendin në zgjedhje të tjera. Edhe pse në zgjedhjet e fundit, Kurti mori pjesën më të madhe të votave të qytetarëve, sërish partia me të cilin bëri alencë për të drejtuar vendin, e hodhi poshtë.

Ndërkohë, rreth kësaj teme nuk ka mundur të mos komentoj edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani. Futbollisti i Veronës nëpërmjet Instagram, kërkon që Kosova e tij të bëhet një vend europian dhe të mos krijojë situata të tilla.

Aq më tepër, që ky vendim vjen në një momnt kur e gjithë Europa ka lënë mënjanë politikën dhe është fokusuar te lufta kundër koronavirusit. Ndërkaq, Rrahmani thekson se në 15 vitet e fundit, ata që kanë marrë më shumë vota nga populli kanë rënë.  /VipSport.al/