sex hikayeleri porno izle kartal escort

Jo vetëm stadium, Laçi ka edhe dy impiante stërvitjeje model

Laçi në Superiore është një nga ekipet simpatike, që në vitet e fundit ka arritur që të bëj paraqitje dinjitoze, e madje të marrë pjesë në Europë edhe duke fituar trofe të rëndësishëm në elitë.

Por, drejtuesit kurbinas kanë menduar edhe për infrastrukturën. Një stadium model, me fushën në gjendje të shkëlqyer, por edhe ambientet e brendshme, aneksi në qytet me bar artificial, por në dispozicion nuk është thjesht kompleksi i Kaamzës në kohë jo të mirë.

Në Laç shfrytëzojnë edhe fushën e Mamurrasit, aty ku ka luajtur për vite me radhë në Kategorinë e Parë dhe të Dytë skuadra me të njëjtin emër e qytezës afër Kurbinit.

Jo më kot edhe nga Laçi është rikthyer tradita me lojtarë vendas në skuadrën e parë…

E.Saliu/Vipsport.al/