Grupi i plotë, Teuta nis përgatitjet anti-Laçi

Teuta ka zbritur ditën e sotme në fushën e stërvitjes dhe trajneri Edi Martini e ka pasur të plotë të gjithë grupin. Në fakt pritej që të kishte analizë në kampin durrsak, e megjithatë situata është lënë e qetë.

Stafi dhe skuadra janë të përqendruar te takimi i radhës në laç, ndërsa Teutës i duhet që patjetër të mos dal pa pikë, aq më tepër që ka një ndeshje direkt me rivalin për zonën e Europës.

Si rrallë këtë sezon, Teuta do ta ketë skuadrën e plotë, të paktën kjo konfirmohet nga kampi durrsak deri më tani. Kjo është një arsye më shumë për të synuar dhe kërkuar një rezultat pozitiv në ndeshjen e radhës në Laç.

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan