Fansi besnik i ish-skuadrës së Berishës, mposht masat e koronavirusit dhe mbeshtet “dashurinë” e tij

Australia është një nga vendet e para në glob, që nuk i është dorëzuar akoma koronavirusit. Kontinenti i largët edhe ose ka një numër të madh të prekurish, ka vendosur të mos ndalet, por t’i luajë ndeshjet pa tifozë.

Mariners dhe Melburn Siti edhe pse pa tifozë arriten të dhuronin një ndeshje spektakolare, e cila u ndal në shifrat 2-4 për ish-skuadrën e Besart Berishës. Megjithëse, urdhri ishte i qartë për mospraninë e tifozëve në stadium dhe dyert ishin të mbyllura, një tifoz i Melburn e gjeti mënyrën për të mbështetur skuadrën e tij.

Ai arriti të gjejë nj portë e cila nuk ishte tamam e izoluar dhe futi duart në të sa për të duartrokitur djemtë e skuadrës së tij. Në pjesën e sipërme të fushës ishte vendosur shalli, sa për të treguar qe skuadra e tij nuk do të jetë kurrë vetëm. /vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan