Barazimi me Flamurtarin, Teuta në analizë para Laçit

Skuadra e Teutës pritet që të zbresë nesër në fushën e stërvitjes dhe nga sa bëhet e ditur, pritet që të ketë një analizë nga ana e stafit drejtues në lidhje me barazimin më të fundit ndaj Flamurtarit. Teuta ishte duke përjetuar një formë mjaft të mirë dhe afër Europës.

Por, duket se durrsakët kanë bërë një hapa fals në momentin e tyre më të mirë dhe atëherë kur nuk pritej, duke barazuar me Flamurtarin në “Niko Dovana” dhe duke lënë dy pikë mjaft të rëndësishme.

Ndaj edhe pritet që nesër të ketë një mbledhje në Durrës, me drejtuesit më të lartë të skuadrës si dhe stafin dhe tërë skuadrën. Teuta e këtij sezoni është e ndërtuar për Europë, ndaj edhe hapat false në shtëpi sidomos nuk falen…

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan