U zgjidh ngërçi për drejtuesit e klubit, Dinamo vendos transport falas për tifozët në transfertë

Dinamo ka zgjidhur ngërçin mbi atë se kush do drejtonte klubin historik. Tashmë, blutë janë zyrtarisht në duart e italianit Marko Pontreli dhe shohin para për të arritur objektivin e sezonit.

Dinamovitët rrezikojnë mbijetesën në Kategorinë e Parë, ndaj kërkojnë mbështetjen maksimale të tifozëve për t’i dhënë një shtysë më shumë skuadrës në fushë.

Ndaj, për ndeshjen e radhës në transfertë me Veleçikun, klubi ka menduar t’iu ofrojë transport falas mbështetësve të tij për t’i pasur pranë edhe jashtë Tiranës. Fundjavën e kaluar, Dinamo mposhti Besëlidhjen dhe kërkon vazhdimësinë e rezultateve edhe me tifozët besnikë përkrah. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan