Tashmë një traditë për Lacion, tifozja speciale përkrah ekipin kryeqytetas me foto të nxehta

Lacio është kthyer në një skuadër serioze për titullin kampion dhe këtë e tregoi edhe në mbrëmjen e djeshme teksa mposhti me përmbysje Interin me shifrat 2-1. Kryeqytetasit, tashmë renditen në vendin e dytë në klasifikim, vetëm një pikë pas Juventusit kryesues.

Në këtë formë, tifozët lacialë të cilët nuk shijojnë titullin prej sezonit 1999-2000 kanë nisur të ëndërrojnë për një fund të sezoni shumë të lumtur. Ndërkohë, një nga tifozet speciale të Lacios është edhe aktorja italiane Ana Falki.

Fotot e saj të nxehta pas çdo suksesi të bardhekaltërve janë kthyer në një zakon, ndërsa 47-vjeçarja nuk ka harruar të përshëndesë ekipin dhe tifozët e Lacios edhe pas sfidës së mbrëmshme. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan