Situata te Dinamo alarmon tifozët, zyrtari: Jam larguar që të dielën

Situata te Dinamo nuk ka qenë aspak e qetë në këto ditët e fundit, e madje javët e fundit ka pasur probleme në rezultat, pore dhe lojtarë titullarë të përjashtuar, për shkak të protestave që kanë bërë me të drejtë për shkak të pagave të pa marra.

Në faqen e “FK Dinamos” në “Facebook” kanë reaguar tifozët, nisur edhe nja një deklaratë e zyrtarit të klubit blu, Ermal Barushi. Por, ka pasur shumë reagime nga blutë, të cilët kërkojnë llogari për premtimet e pa mbajtura.

E madje, mes postimeve reagon edhe ish-zyrtari i bluve, Edmond Muhametaj, i cili e pranon se prej ditës së dielë nuk është më pjesë e klubit, nisur edhe nga situata jo të mira që po kalojnë.

Ja postimet dhe komentet e tifozëve dhe reagimi i ish-zyrtarit Edmond Muhametaj në “Facebook”…

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan