sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

“Ringjallet” Romero, gol në Kategorinë e Dytë

Mesfushori i ardhur me bujë në verën e shkuar, venezueliani Hermes Aristotel Espinoza Romero, që pati luajtur edhe në Seria dhe Seria B dhe ishte zgjedhje e parë për ish-trajnerin italian të Partizanit, Franko Lerda nuk është më në planet e trajnerit Adolfo Sormani. Por ai po luan me Partizanin B në Kategorinë e Dytë.

Madje, Romero sot ka qenë titullarë në sfidën që të kuqtë kanë luajtur ndaj rivalit të tyre për t’u ngjitur në Kategorinë e Parë, Gramshit e madje mesfushori ka shënuar edhe gol.

24-vjeçari nga Venezuela duket se do ta ketë shumë të vështirë që t’i mbushë mendjen trajnerin Sormani për ta përfshirë në planet e veta dhe me shumë gjasa rrugët do të ndahen në fund të këtij sezoni.

E.S./Vipsport.al/