Pak orë para ndeshjes me Tiranën, presidenti i Nderit të Kukësit takim me futbollistët verilindor

Kukësi luan sot në orën 18:00, një ndeshje mjaft të rëndësishme për fatet e kampionatit teksa përballë do ketë Tiranën, e cila renditet në vendin e dytë vetëm një pikë pas verilindorëve.

Kështu, një fitore do i jepte qetësi Kukësit për të vazhduar në rrugën e titullit, ndaj edhe presidenti i Nderit, Safet Gjici, ka menduar që të zhvillojë një takim pak orë para ndeshjes për t’i shprehur ekipit mbështetjen e plotë dhe për të mbajtur lart moralin e futbollistëve të cilët kanë detyrën për të marrë tre pikët.

Në këtë formë, lojtarët e Kukësit duket se janë gati për të zbritur në fushën e stadiumit Air Albania, për të dhënë maksimumin përballë kundërshtarëve bardheblu. /Egi Çabeli-VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan