sex hikayeleri porno izle kartal escort

Organizimi nga Saranda, aktivitet mes legjendave të futbollit në Jug

Në Sarandë, në 7 Mars pritet që të ketë një ndeshje mes legjendave të futbollit të skuadrave të Jugut, e kryesisht Butrintit, Flamurtarit, por edhe Luftëtarit por edhe të Korfuzit fqinj. Një lajm të tillë e ka shpërndarë edhe vetë kryebashkiaku i Sarandës, Adrian Gurma.

Ndërkohë në takimin e organizuar nuk kanë munguare dhe personalitete të politikës, apo ish-sportistë të njohur, mes tyre edhe vlonjati Vasil Ruci.

Në këtë sfidë pritet që të ketë një numër të lartë spektatorësh, ndërsa për herë të parë në Sarandë do të ndizen projektorët, ndonëse do të jetë një event miqësor mes ish-ëve nga kampionati shqiptar, apo edhe fqinjët nga Korfuzi.

Ja postimi i kryebashkiakut të Sarandës…