sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Musta: Bylisi i frikshëm në fushën e vet, na bëjnë punë 3 pikët

Një nga lojtarët e rëndësishëm të skuadrës së Kukësit këtë sezon është edhe Emiljano Musta. Anësori i majtë, duket se e sheh të vështirë transfertën e nesërme, por, ai beson se skuadra nëse tregohet e kujdesshme mund t’ia dal dhe të marrë 3 pikët.

“Bylisi është një kundërshtar mjaft i fortë në fushën e tyre. Do e vendosin episodet nga fusha dhe ambienti që do të jetë në Ballsh. Do të jetë një ndeshje e sikletshme dhe shpresoj që ne të jemi fituesit e ndeshjes”.

“Ndihet presioni çfarëdolloj rezultati të arrij Tirana. Kalendari vijon, por janë ndeshje me vështirësi për ne”, – tha Musta, një nga kualitetet e skuadrës kuksiane.

E.Saliu/Vipsport.al/