Moçka: Fitorja përballë Luftëtarit ishte një sinjal, kam besim se do ngjitemi në klasifikim

Portieri i Flamurtarit shpreson se ekipi pas triumfit me Luftëtarin, do ia dalë të ketë më shumë vazhdimësi dhe në takimet e radhës si ai ndaj Laçit, do synojë fitoren për t’u ngjitur edhe më shumë në klasifikim. Sakaq, gardiani u shpreh se me afrimin e brazilianëve, skuadra është përforcuar.

“Mendoj se është sinjal për vazhdimësinë duhet tak kishim arritur më parë dhe jo kaq vonë. Me ardhjen e brazilianëve ekipi është forcuar.

Ky kampionat ka treguar nuk ka ndeshje të lehta pasi ekipet janë njësoj. Flamurtari do kërkojnë fitore, Kam besim se në ndeshjet e ardhshme do arrijmë disa fitore dhe të ngjitemi në tabelën e klasifikimit”, tha Moçka. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan