Laçi synon kthesën në Vlorë për të mbetur në zonën “Euro”

Me dy humbje radhazi në kampionat, apo dhe me eliminimin nga Kupa e Shqipërisë, trofeu i dytë për nga rëndësia, por që ka qenë parësor për kurbinasit në shtatë apo tetë vitet e fundit, skuadra e Armndo Cungut synon kthesën në Vlorë.

Laçi duket se nuk është ai që jemi mësuar ta shohim sidomos në fazën e dytë.

Kurbinasit nuk kanë qenë aty ku pritet, por edhe lideri i sulmit të tyre, Kirian Nuabueze, që duket se është larg formës që shfaqi në pjesën e parë të garës, duk u kthyer edhe në një nga pikat e forta të skuadrës bardhezi me golat e shënuar.

Gjithsesi Flamurtari përpos entuziazmit momental që ka është një kundërshtar i përshtatshëm për të rigjetur 3 pikët, në mënyrë që Europa këtë seozn të mos jetë një ëndërr…

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan