Kordeiro ndjen atmosferën e derbit, ka një surprizë në pamjen e brazilianit

Sot luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, takim i cili ka marrë vëmendjen kryesore në opionin shqiptar. Atmosfera është nxehur edhe më shumë duke qenë se të dyja skuadrat luftojnë në kampionat për këtë vit, ndërsa bardheblutë vijnë në këtë sfidë si kryesues.

Ndërkohë, derbi është një takim që përjetohet shumë edhe nga lojtarët respektivë. Një nga këta që ka treguar entuziazmin e tij është futbollisti i Partizanit, Uilliam Kordeiro.

Braziliani nëpërmjet Instagramit ka zbuluar surprizat për ndeshjen e sotme, teksa ka lyer flokët dhe mjekrën në ngjyrë të kuqe. Mesa duket, Kordeiro shpreson që ky ndryshim i tij në pamje t’i sjellë fat. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan