Klubi merr masat, Dinamo në Shkodër me tifozët me vete

Me ndryshimin e presidencës, duket se ka nisur edhe një organizim ndryshe te Dinamo, por kjo mbetet për t’u parë. Dinamo fillimisht duket se e ka zgjidhur problemin e madh që kishte me administrimin, ndërsa ka kaluar në duart e italianëve.

Marko Pontreli po sheh mundësinë për ringritjen e ekipit në nivelet më të larta. Por për të mbërritur deri këtu, kërkohet edhe mbështetja e tifozëve.

Pikërisht për këtë arsye, ka vënë transport falas presidenca për ndeshjen e radhës që Dinamo do të luajë në transfertë ndaj Veleçikut, ndërsa klubi shkruan se mbledhja do të bëhet në orën 11:00 në stadiumin Dinamo dhe tifozët nuk do të kenë nevojën që të paguajnë për transportin për t’i ardhur në mbështetje ekipit.

Ja postimi i klubit në faqen zyrtare të Dinamos në “Facebook”…

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan