Kaos te blutë/ Pritej Allmuça e Brahja, lojtarët e Dinamos mbeten të çuditur

Dinamo vazhdon që të ketë një periudhë kaosi, e madje pritej që sot të ishin në stërvitje Igli Allmuça e Julian Brahja, ndërsa në mesditë ishte programuar edhe një takim në kryeqytet, mes besnik Sulajt e Avni Braçes si dhe presidentit Pontrelli që ka marrë aktualisht presidencën blu.

Mirëpo, me letra nuk ka asgjë, ndaj edhe lojtarët kanë mbetur të shastisur me situatën që është duke kaluar klubi në prag të sfidës me besëlidhjen.

Nga sa bëhet i ditur, sot në stërvitje ka qenë trajneri italian Fabrizio Kamarata, ndërsa të gjithë prisnin që të merrte drejtimin Igli Allmuça bashkë edhe me Julian Brahjen.

Gjithsesi ende asgjë nuk është qartësuar te blutë të cilët do të kenë zhvillime konkrete këto ditë…

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan