I mungon fitorja prej katër ndeshjesh, Vllaznia publikon njoftimin për biletat dhe fton tifozët në stadium

Në orën 14:00, Vllaznia do të zbresë nesër në stadiumin Loro Boriçi teksa pret Luftëtarin. Shkodranët nuk regjistrojnë një sukses në kampionat prej katër ndeshjesh dhe sfida e nesërme shtëpiake mund të rezultojë e duhura për djemtë e trajnerit Mirsad Jonuz.

Kuqeblutë nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare kanë publikuar çmimet e biletave, të cilat janë ato të zakonshmet dhe ftojnë tifozët të mbushin shkallët e stadiumit për një takim ku vlejnë vetëm tre pikët.

Vllaznia në të vërtetë nuk ka pasur shumë triumfe shtëpiake në këtë sezon dhe Loro Boriçi është kthyer në një ngërç, megjithatë shkodranët kërkojnë me patjetër ta kthejnë në festë ditën e nesërme. /Egi Çabeli-VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan