sex hikayeleri porno izle kartal escort

Grumbullohen kuqezinjtë U-16, Elvin Beqiri shpall listën

Shqipëria U-16, e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri, ka nisur grumbullimin për turneun “UEFA Development U-16”. Këtë turne e organizon Federata Shqiptare e Futbollit, nga data 25 shkurt deri më datë 1 mars.

Në këtë turne do të jenë pjesëmarrës edhe U-16 e Gjeorgjisë, Algjerisë dhe Lituanisë. Ndeshjet do të zhvillohet në Qendrën Sportive Kamzë.

Për këtë turne, Elvin Beqiri ka grumbulluar 20 lojtarë, ku në listë përveç lojtarëve nga kampionati shqiptar, janë grumbulluar edhe elementë nga Italia, Anglia, Suedia e Greqia. Ja kalendari i ndeshjeve, sipas publikimit që ka bërë FSHF..

25 Shkurt / Gjeorgji-Algjeri, ora 11:00 / Shqipëri-Lituani, ora 14:00

27 Shkurt / Shqipëri-Gjeorgji, ora 11:00 / Lituani-Algjeri, ora 14:00

1 Mars / Gjeorgji-Lituani, ora 11:00 / Shqipëri-Algjeri, ora 14:00