Futbollisti i Kombëtares dhe Partizanit nderohet me çmim në qytetin e tij

Dita e sotme ka qenë e veçantë për qytetin e Gramshit, pasi ka qenë festë në tërë krahinën, ndërsa ka pasur edhe aktivitete nga më të ndryshmet.

Nuk kanë munguar nderimet për personalitete të zonës ndër vite në të gjitha fushat, ndërsa ka qenë i pranishëm edhe djali i kësaj treve, Lorenc Trashi që e nisi futbollin me Gramshin që pa mbushur të 17-tat dhe kontribuoi deri në moshën 19-vjeçare me ekipin e parë.

Trashi është nderuar  me çmim mirënjohje nga Bashkia e Gramshit, duke qenë se është edhe lojtar i ekipit tonë Kombëtar…

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan