Flamurtari, tani synon fitoren në Vlorë

Më fund Flamurtari ja doli të merrte fitoren e parë në këtë kampionat, por i duhej plot 22 javë. Kuqezinjtë kanë si synim që të sigurojnë edhe fitoren e parë në shtëpi në këtë edicion të Superiores.

Kundërshtari nuk është më i thjeshti i mundshëm, përkundrazi Laçi vjen me petkun e skuadrës favorite në Vlorë, por kjo nuk do të thotë që të besuarit e Troisit të luajnë të dorëzuar.  

Flamurtari ka cilësi dhe kualitet në gjirin e vet, e sidomos lojtarët brazilianë që luajnë me Flamurtarin pritet që të bëjnë diferencën e në sfidën ndaj bardhezinjve të jenë ata që të vendosin.

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan