Fitoi titullin me të kuqtë, trajneri vjen enkas enkas nga SHBA për derbin

Skënder gega, trajneri i Partizanit në sezonin e shkuar kur të kuqtë fituan edhe titullin kampion, duket se nuk rri dot larg skuadrës së zemrës që i dha emër në futbollin e luajtur, por edhe si trajner. Gega mbetet një idhull për tifozët e kuq.

Por, këtë derbi ai ka preferuar që mos ta shoh nga ekrani në Amerikën e largët, por ka udhëtuar enkas për këtë sfidë dhe ndodhet në tribunën e tifozëve të Partizanit.

Kujtojmë që sa herë që ka pasur lëvizje apo kandidatura për drejtimin e të kuqve, sidomos me largimin e Lerdës, tifozët kanë kërkuar rikthimin e Skënder Gegës.

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan