Fanatiksat nisin përgatitjet për derbin e fundjavës

E kanë mbështetur skuadrën e tyre të zemrës maksimalisht këtë sezon, por sidomos në javët e fundit. Tirana mundi Kukësin në një ndeshje dramatike me përmbysje, ndërsa tifozët shpërthyen në festë në fund të sfidës…

Por, tashmë  jemi në prag të derdit dhe duket se tifozët bardhebelu premtojnë spektakël ndaj Partizanit, një sfidë që vlerësohet shumë nga të dyja tifozeritë.

Takimi që do të zhvillohet ditën e premte në orën 19:00, duket se do të mbledhë së bashku të dy tifozeritë, ndërkohë që tifo-grupi bardheblu “Tirona-Fanatics” premtojnë mbështetje maksimale.

Madje, fill pas ndeshjes me Kukësin kanë nisur organizimin. Ja çfarë shkruajnë në postimin e bërë pak më parë në faqen e tyre në “Facebook”…

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan