Dy muaj pa fitore në shtëpi, surpriza e Superiores kërkon pikët maksimale në “Adush Muça”

Ballshiotët janë në kulmin e përgatitjeve për ndeshjen e shtëpisë, që do ta luajnë të shtunën në orën 14:00 në “Adush Muça” ndaj Flamurtarit. Ballshiotët kanë një ndeshje në shtëpi me Flamurtarin,  e cila duhet vlerësuar edhe për faktin se vlonjatët nuk kanë se çfarë të humbasin dhe do të kërkojnë më të mirën në Ballsh…

Ballshiotët kanë më shumë se dy muaj që nuk fitojnë në kampionat, madje suksesin e fundit e kanë me Luftëtarin, 1-0 në Ballsh, në 22.12.2019. Ndreca e Peposhi në linjën e majtë, do të jenë mungesat e radhës, ndërsa Bicaj e Murataj janë gati, pasi janë stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës.

Pas Flamurtarit, Bylisi ka dy ndeshje jashtë, me Laçin dhe Luftëtarin. Më pas në “Adush Muça” vjen Tirana. Pra, katër sfida që mbyllin fazën e tretë dhe Bylisi do të ndajë “shapin nga sheqeri”.

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan