sex hikayeleri porno izle kartal escort

Bylisi humb titullarin para ndeshjes së rëndësishme me Kukësin

Edison Ndreca u dëmtua në sfidën e kthimit të Kupës së Shqipërisë në laç dhe u desh që të përfundonte në spital. Por, është mësuar se Ndreca ka probleme me krahun, e madje lëvizje të bërrylit dhe si rrjedhojë duhet që të paktën dy javë të jetë pushim.

Ndaj edhe Edison Ndreca është mungesa e sigurt e Bylisit në ndeshjen e radhës me Kukësin, e cila zhvillohet ditën e dielë në qytetin e Ballshit. Ballshiotët kanë alternativa, duke qenë se presidenca ka afruar shumë lojtarë cilësorë edhe në merkaton e dimrit.

Gjithsesi, trajneri Dovedan pritet që të bëjë lëvizjet e duhura përpara sfidës në shtëpi shumë të rëndësishme dhe si synim i ballshiotëve do të jenë tri pikët…

/Vipsport.al/