Broja: Synimi ndaj Laçit vetëm fitorja, dy ndeshjet e radhës janë vendimtare

Mesfushori i Partizanit, Rron Broja mendon vetëm tre pikët me Bylisin në mënyrë që ekipi të ruajë vazhdimësinë pas fitoreve radhazi. Futbollisti i të kuqve në një prononcim për Supersport, shprehet se dy ndeshjet e radhës ndaj ballshiotëve dhe Tiranës do jenë vendimtare në garën për të mbrojtur titullin kampion.

Fitorja në Laç do na rrisë edhe më shumë motivimin. Bylis? Po punojmë dhe synimi është të marrim fitoren dhe të kemi vazhdimësinë.

Tirana? Nëse e shikojmë tabelën janë ndeshje të rëndësishme dhe jemi afër pikë me ta dhe çdo fitore na afron. Do jenë vendimtare dhe nëse marrim pikë të plota do jemi më afër rikonfirmimit si kampion që është edhe synimi jonë nga fillimi i kampionatit”, u shpreh Broja. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan