Batha i lumtur për pikët, Telushi: Vendosi arbitri për penalltitë!

Idi Batha, autori i dy golave me penallti në derbin që po luhet pas vërshëllimit të Juxhin Xhajës për përfundimin e 45 minutave të para të takimit tha: “Shpresoj që të vazhdojmë kështu. Nuk po mendojmë më për lojën bukur, ka ardhur një moment ku na duhen pikët”.

Ndërkohë, Bruno Telushi dukej mjaft i  mërzitur për mënyrën se si bardhbelutë e përmbysën avantazhin e tyre falë eurogolit të Kordeiros, duke theksuar se: “E nisëm mjaft mirë ndeshjen duke shënuar dhe bërë presing lart. Për penalltitë s’mund të them asgjë, i vendosi arbitri ashtu si i pa ai dhe nuk se çfarë të shtojë unë”,-tha kapiteni i të kuqve pas pjesës së parë.

E.S./Vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan