sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Apolonia synon shkëputjen, Mërgjyshi më në fund me grup të plotë

Apolonia është në vend të parë dhe tashmë skuadra e trajnerit Artan Mërgjyshi ka filluar që të marrë edhe “komandën” e Grupit B të Kategorisë së Parë.

Fierakët në ndeshjen e radhës ndaj Devollit, të cilën do ta zhvillojnë në “Loni Papuçiu” do ta kenë grupin e plotë, ndërsa bëhet e ditur, se në radhët e fierakëve do të rikthehet edhe Omeri apo dhe kapiteni Hysenshahaj, një nga lojtarët e spikatur në vitet e fundit, apo dhe Mihana e Omeri.

Të dëmtuar dhe të pezulluar, titullarët e mësipërm, sigurisht që forcojnë skuadrën fierake tashmë që kampionati, e sidomos në Grupin b aty ku konkurrenca jo vetëm për dy vendet e para është e madhe dhe e “nxehtë” në këtë fazë.

Por, fierakët shpresojnë edhe në ndonjë hapa fals të rivalëve, sidomos Pogradecit që luan në Kavajë me Besën, apo dhe Lushnjës që ka një transfertë mjaft delikate, me Turbinën në Cërrik.

Egi Çabeli/Vipsport.al/