VIDEO / Për të provokimet nuk mbarojnë kurrë, Erjona Sulejmani e zhveshur ndez “Instagramin”

Modelja shqiptare Erjona Sulejmani vazhdon të ngacmojë herë pas here ndjekësit e saj të shumtë me foto dhe video shumë provokuese në rrjetet sociale. Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit, këtë herë ka zgjedhur një video ku i lë pak vend imagjinatës për të përshëndetur ndjekësit e saj në këto ditë të para të vitit 2020.

Sulejmani ka postuar një video buzë pishinës, siç ka ndodhur shpesh pasi kalon një pjesë të kohës në ishujt spanjollë.

Por këtë radhë modelja shqiptare i linte shumë pak vend imagjinatës për të gjithë ndjekësit pasi vetëm një jastëk fshehte topless-in e saj. Një video e cila ka qarkulluar në rrjetet sociale ku ajo është bërë një personalitet i njohur për tifozët në Shqipëri e jo vetëm. /vipsport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan