sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Largime të shumta titullarësh, skuadra e Kategorisë së Parë bllokon lojtarët

Iliria në këtë periudhë është ndeshur me largime të shumta titullarësh dhe bëhet fjalë për lojtarë si: Brahilika, Haxhiu apo dhe Guri që është në testime në radhët e skuadrës së Apolonisë së Fierit.

Por, nga sa bëhet e ditur, drejtuesit e skuadrës së Ilirisë i kanë dhënë lejen e kalimit vetëm Brahilikës, që do të vijojë karrierën në radhët e skuadrës së Luftëtarit në Kategorinë Superiore.

Për të tjerët, duket s klubi i Ilirisë nuk ka ndërmend që të bëj lëshime, duke qenë se janë lojtarë titullarë.

/Vipsport.al/