FOTO / Uanda Nara rrit temperaturat nga dushi, lë pak vend për imagjinatë

Uanda Nara di të kthehet në protagoniste si në lidhje me marrëdhënien me klubet e ndryshme, ashtu edhe në jetën e saj private. “Instagrami” i Uandës numëron me mijëra ndjekës dhe në fakt nuk është një rastësi sepse menaxherja dhe bashkëshortja e Ikardit, di të bëjë surpriza dhe herë pas here dhuron “spektakël” për fansat e saj.

Së fundmi, Uanda ka publikuar një foto nga dushi dhe nuk ka nevojë për shumë komente, duke lënë pak vend për imagjinatë. Foto të tilla, tashmë janë kthyer në normalitet për të, që duket se nuk ka në plan të ndalet. /VipSport.al/

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan