sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FOTO / Mos e beso po deshe, ekipi më i ri në futbollin shqiptar rikthen një ish-kampion dhe një nënkampion në fushën e blertë

“Fc Labëria” është ekipi më i ri në futbollin shqiptar që do të garojë në Kategorinë e Tretë sapo të startojë gara pas pak javësh. Por duket se skuadra që ka për trajner një ish-sulmues të Flamurtarit dhe Shpresave kuqezi, Arlindo Rustemin, duket se nuk do të jete kalimtare.

Një klub që do të ngrihet edhe me akademi moderne por ndërkohë këtë sezon synon që të ngjitet nga e Treta në të Dytën. Por janë bërë edhe afrimet e para qe i prezanton trajneri Arlind Rustemi dhe bëhet fjalë për Ilirjan Caushajn që ka qenë më parë kampin me Dinamon dhe është aktivizuar edhe me Flamurtarin, Shkumbinin, Dinamon, Tiranën apo Teutën si dhe në Kategorinë e Parë.

Por jo vetëm edhe Halim Begaj, mbrojtësi që pjesën më të madhe të karrierës e ka me Flamurtarin në elitë, tashmë do të jenë protagonistë në Kategorinë e Tretë….Mbeten për t’u parë.

E.Saliu/Vipsport.al/