FOTO / Debutoi me fanellën bardhezi, ish-kapiteni i Luftëtarit përfundon në spital

Një nga afrimet e bujshme në merkaton e skuadrës së Laçit, Donald Rapo sot ka debutuar në Durrës, në sfidën e parë zyrtare me fanellën bardhezi. Por Rapo ka luajtur vetëm 24 minuta.

Ai ka pasur një përplasje të rëndë me një lojtarët e skuadrës durrsake, duke u detyruar kështu që të lërë fushën e blertë. Madje, Cungu kur ka parë ish-kapitenin e Luftëtarit që të lërë fushën është shqetësuar jo pak, pasi ishte ndërrimi i dytë i detyruar për shkodranin e pankinës laçiane.

Por, nuk ka mjaftuar me kaq, Rapo është transportuar për në spitalin e Durrësit, pasi ka pasur një të çarë dhe duhej që të qepej, pasi kishte hemorragji…

E.saliu/Vipsport.al/

more recommended stories

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan