FOTO / Debutim me ambulancë, Rapo tregon “plagët” pas vizitës në spital

Debutimi i Donald Rapos me skuadrën e Laçit nuk ka shkuar plotësisht ashtu siç e kishte menduar ish-kapiteni i skuadrës gjirokastrite. Ndeshja e  parë e mbrojtësit të majtë me skuadrën kurbinase zgjati vetëm 20 minuta, për shkak të një dëmtimi.

Pas një përplasje, Rapo pësoi një të çarë në vetull e meqë hemorragjia nuk pushonte, ai u transportua në spitalin e Durrësit me ambulancë, në mënyrë që të mjekohej atje. Fatmirësisht, dëmtimi nuk kishte pasoja të renda dhe për këtë ka qetësuar vetë Rapo nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale,

Ai ka hedhur foto ku shfaqej e çara në vetull që ka mjekuar në spital e më pas i fashuar duke u larguar nga ambientet e stadiumit ky ishte kthyer në fund të sfidës që u mbyll me suksesin e skuadrës së tij. /vipsport.al/

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan