Flamurtari mbyll gojën para Vllaznisë, stërvitje me dyer të mbyllura

Flamurtari do të luajë ndeshjen e parë zyrtare të Vitit 2020 me Vllazninë, nj takim mjaft i vështirë, por ajo që të bën përshtypje është gjendja kaotike në Vlorë.

Premtohen afrime të bujshme, por që më së shumti bëhen për të larguar vëmendjen nga problemet kryesore dhe realiteti se në dobi të skuadrës.

Marselo Troisi, nuk është prezantuar ende si trajner i Flamurtarit, ndërkohë që gjatë këtyre dy javëve, klubi vlonjat ka qenë një “kantier”, ku janë provuar lojtarë shqiptarë, apo dhe të huaj, kryesisht brazilian që vijnë nga Greqia dhe jo vetëm.

Ka pasur shumë largime dhe në Vlorë duan mbijetesën, ndërkohë që sot ka munguar konferenca e zakonshme për shtyp, si për të dëshmuar se situata nuk është aq e mirë, ndonëse premtimet vazhdojnë dhe Flamurtari është në vendin e fundit, me vetëm 6 pikë…në 17 javë!

E.Saliu/Vipsport.al/

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan