Dy ekipe dhe 15 futbollistë në pritje për të luajtur!

Bllokimi i tri merkatove të radhës për Luftëtarin dhe Flamurtarin, duket e ka bërë që jo vetëm dy skuadrat të mbeten peng, por edhe shumë futbollistë. Nëse Luftëtari pret të federojë lojtarë shqiptarë e kundërta ndodh te Flamurtari i Vlorës.

Në Vlorë kanë zbarkuar lojtarë të huaj, madje brazilianë dhe jo vetëm, apo shqiptarë që kanë luajtur në Greqi në vitet e fundit. Kanë afro tre javë që stërviten, e madje disa e shohin skuadrën vlonjate si trampolinën europiane, por duket se i duhet që të presin.

Në Shkodër, kishte dy Flamurtare, një që luante në fushë dhe një tjetër që bënte stërvitje në mënyrë individuale dhe ishin jo pak, por 6 lojtarë…

E.saliu/Vipsport.al/

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan