sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Dështoi ta transferonte në verë, Junajtid gati të shpenzojë 60 milionë paund për mesfushorin portugez

Mançester Junajtid është gati të kryejë transferimin e parë në këtë merkato janari. “Djajtë e Kuq” kanë përgatitur 51 milionë paund plus nëntë milionë bonus dhe mbrojtësin Markos Roho për të përfituar shërbimet e mesfushorit të Sporting Lisbonës, Bruno Fernandes.

Anglezët provuan ta transferonin edhe në merkaton e verës, megjithatë tashmë 25-vjeçari është gati të zbresë në “Old Trafford”. Sportingu ka një ndeshjet të premten, por me shumë mundësi Fernandes nuk do jetë pjesë e portugezëve.

Solskjaer kërkon me ngulm të përforcojë mesfushën pas dëmtimit të fundit të Pogba, ndërsa skuadra ka nevojë për një futbollist i cili ofron edhe gola si Fernandes. Sa i përket transferimit të Rohos, nëse futbollisti bie dakord  ky do ishte një rikthim në Portugali me Sportingun, teksa më parë ka qenë pjesë e tyre në sezonin 2012-2014.