sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Beqiri zbardh listën e U-17, ja risitë dhe kalendari i ndeshjeve

Shqipëria U-17 do të marrë pjesë në “Mercedes Benz Aegean Cup” që do të zhvillohet në Altinordu të Turqisë nga data 15 deri në 21 Janar. Kuqezinjtë e Elvin Beqirit janë grumbulluar në resortin “Tropikal” e madje kanë luajtur edhe një miqësore me “Shqiponjat Football Academy” në Kompleksin Sportiv “Olimpic Park”.

Trajneri pati mundësi të vëzhgoj nga afër të gjithë lojtarët, ndërsa ndeshja përfundoi me rezultatin 7-0 për Shqipërinë me golat që u shënuan nga Beluli, Cereni, Neziri (2) dhe Selimi me 3 golat e tij ishte lojtari që spikati.

Shqipëria debuton në këtë turne më 15 Janar me ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut, ndërsa ndeshjen e dytë e zhvillon në 17 Janar luajnë ndaj Ukrainës dhe përmbyllin fazën në grupe në 19 Janar ndaj Koresë së Jugut.

Në datë 21 janar do të zhvillohen ndeshjet për vendin e 7-të, vendin e 5-të, vendin e tretë dhe finalja e madhe për të shpallur fituesin e turneut.

Ja lista e lojtarëve të grumbulluar sipas publikimit të FSHF-së: